המסלול לביולוגיה של התא ואימונולוגיה (נלמד באנגלית)

אם אתם רוצים ללמוד ביולוגיה בסיסית של התא או אימונולוגיה ומבקשים להתעמק בהיבטים מחקריים יישומיים ובראשם הבנת האתגרים שמציבות בפנינו מחלות כגון סרטן, מחלות מדבקות, ניוון מוחי ועוד; אם אתם שואפים למצוא פתרונות ותרופות לאתגרים אלו – מסלול זה תוכנן במיוחד בשבילכם.

 

ביולוגיה של התא ואימונולוגיה

ENGLISH

 

 

ביולוגיה של התא ואימונולוגיה

 

המסלול לחקר התא ולאימונולוגיה מספק מסגרת אקדמית למצוינות מחקרית מבוססת הכשרה ניסויית באחת ממעבדות הפקולטה שלנו. תלמידנו בתחומי הביולוגיה של התא ואימונולוגיה רוכשים הן רקע ניסיוני הן רקע תיאורטי חזק, שיפתחו בפניהם דלתות ללימודים לתואר דוקטור, ולהוראה ומחקר באקדמיה, בתעשייה ובמערכת הבריאות.

 

 

ייחודו של המסלול

 

המסלול לביולוגיה של התא ולאימונולוגיה נועד להכשיר תלמידי מחקר לקריירה עצמאית במחקר ובהוראה בתחומים אלו ובדיסציפלינות הסמוכות. תוכנית הלימודים כוללת הכשרה בין-תחומית שמשלבת מחקר שיתופי ומחקר אינטראקטיבי.

 

אנחנו יוצאים מנקודת הנחה שפתרון שאלות מחקריות מורכבות מצריך שילוב מיוחד של חוקרים בעלי מטרות משותפות ומומחיות מגוונת. מעבדות רבות מן השורה הראשונה עובדות בשיטה זו במטרה לאפשר לתלמידיהן להתמקד במגוון נושאים ולעסוק בכמה שאלות מחקר בה בעת.

 

המחקר במסלול שלנו מפגיש את התלמידים עם מכשור מדעי חדשני לחקר הביולוגיה המולקולרית, הביוכימיה, המיקרוסקופיה המתקדמת, ולעבודה עם תרביות תאים ובעלי חיים.

 

להורדת קובץ ההנחיות למתעניינים בבית הספר למחקר ביו-רפואי וחקר הסרטן ע"ש שמוניסלחצו כאן >> 


ראש המסלול - ד"ר ליאור מאיו 

 

תוכנית הלימודים מורכבת מ-30 שעות וממחקר מעשי במעבדה.

 

לתוכנית הלימודים (אתר הידיעון)

 

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>