הנגשת קורסים בפקולטה למדעי החיים בשנת הלימודים תשפ"ב

עודכן: 06.10.2021

שנת הלימודים בפתח ואנחנו מתרגשים ומצפים לראותכם בין שורותינו בפקולטה למדעי החיים. אי לכך, הגדרנו עבורכם/ן את נושא הנגשת הקורסים בפקולטה 

הנגשת קורסים לקראת שנת הלימודים הקרובה
הנגשת קורסים לקראת שנת הלימודים הקרובה

 

בימים הקרובים תחל שנת הלימודים תשפ"ב. שנה זו מציבה לנו אתגרים לא פשוטים מבחינת למידה ואנחנו כפקולטה מגוייסים להקל ככל שניתן על החוויה הלימודית תוך הגנה מיטבית על בריאותכם/ן. אי לכך, הגדרנו את נושא הנגשת הקורסים בפקולטה באופן הנ"ל: 
 
1. כל הקורסים האקדמיים , מלבד קורסי מעבדה ואוריינות, בכל שנות הלימודים ולכל התארים יהיו מונגשים על ידי הקלטות . אלו יכולות להיות הקלטות חדשות של קורס, או הקלטות משנים עברו במקרה ותכני הקורס לא השתנו. כל ההקלטות תהיינה זמינות עבור התלמידים שמנועים מלהגיע לקמפוס או שמעדיפים לצפות מביתם. 
 
2. נדגיש כי בקורסים בהם יש תרגולים יועלו הקלטות גם של אלו. במקרה של תרגיל, תועלה הקלטה של קבוצת תרגול אחת מבין קבוצות התרגיל.
 
3. מספר קטן של קורסים גם ישודרו בזום באופן סינכרוני וניתן יהיה לצפות בהם בשידור חי באמצעות מחשב נייד מכל מקום בקמפוס וגם מהבית. הקורסים שישודרו בסמסטר א' הם : 
 
- מבוא לביולוגיה א'
- גנטיקה
- כימיה כללית ואנליטית
 
4. קורסים עם חובת נוכחות – הקורסים בהם חובת השתתפות פיזית הם קורסי מעבדה, וקורסי אוריינות מדעית. קורסים אלו לא יצולמו ולא יוקלטו.
 
מאחלים לכולכם/ן שנת לימודים טובה ופורייה. 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>