מצטייני דקאן לשנת תשע"ח

הפקולטה למדעי החיים מברכת את תלמידיה מצטייני הדקאן לשנת תשע"ח ומתברכת במצוינותם.

04 מרץ 2019
מצטייני דקאן תשע"ח

כמדי שנה מוענקות תעודות הערכה מטעם דקאן הפקולטה למדעי החיים לתלמידים בעלי ההישגים הגבוהים ביותר בשנת הלימודים הקודמת. 
 

תעודות ההערכה מוענקות לכחמישה אחוזים מן התלמידים שהישגיהם בשנת הלימודים הקודמת היו גבוהים ובתנאי שקיבלו ציון ממוצע של 90.00 לפחות.

 

מעמד הענקת התעודות יהיה ביום ראשון, 31 במארס 2019, בשעה 18:30, באולם 14, בניין בריטניה. ההזמנות לטקס יישלחו בקרוב.

 

להלן שמות התלמידים מקבלי תעודות ההערכה לשנת תשע"ח (השמות מתפרסמים על פי סדר א"ב של שמות המשפחה):

שם שנת הענקה
מאור אבנרי שנה א'  ביולוגיה חד חוגי
שחף איגלקה אורן שנה א'   התכנית המשולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה
ליאור אינרמן שנה א'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
ערן אנטוקוליץ      שנה ב'   ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה
ליעד ארז שנה ב'   ביולוגיה ומדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה
ולדימיר בוז'דנסקי שנה ב'   ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
איתי בויקיס שנה ג'    ביולוגיה חד חוגי
איה ביננבאום שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
יונתן בכרך שנה א'   ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה
ניר בלבן שנה א'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
הנד בשארה שנה א'   ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
טל גולדשוב שנה ד'   דו חוגי ביולוגיה ופילוסופיה
לי-אן גל  שנה ב'   ביולוגיה ומדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה
רינת גרומן שנה ג'    דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
עומר גרינבוים שנה ב'   ביולוגיה ומדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה
אופיר גריס שנה ג'    ביולוגיה חד חוגי
שחר דובינר שנה א'   ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
עינת האוזר שנה ג'    דו חוגי ביולוגיה כימיה
נועם הראל שנה ב'   התכנית המשולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה
הילה זיו שנה ג'    ביולוגיה בהדגש אקולוגיה ואבולוציה
גיא זר שנה א'   ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
סתיו חן  שנה ג'    ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה
גל ייטב שנה ג'    ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
ארז ירמיה שנה ב'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
ניב כהן שנה ב'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
פז לב שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
הדר לביא שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
שיר לוין שנה ג'    התכנית המשולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה
מאיה ליפסמה שנה ג'    ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
נועה לירון שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
דנית לסובוי שנה א'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
אביבה לרמן שנה ג'    התכנית המשולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה
רואי מאירמן שנה ג'    התכנית המשולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה
דנה מילן שנה ב'   ביולוגיה ומדעי המחשב עם התמחות בביואינפורמטיקה
ניר מלניקוב עמיר שנה ג'    התכנית המשולבת במדעי החיים ומדעי הרפואה
אריקה מנור שנה ג'    ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
בר סופר שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
ליאור סטוצקי שנה ב'   ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
ענבל סעדה שנה א'   ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה
לירז עטיה שנה ב'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
ענבר פישר שנה ב'   דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה
גל פרי שנה ג'    ביולוגיה בתכנית המחקרית למצטיינים
הלה קוק שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
לי רוזנבלום שנה ג'    ביולוגיה חד חוגי
בר רונן   שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
מישל רכטשייד האוזר שנה ב'   דו חוגי ביולוגיה ופילוסופיה
רן שושני שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
שחר שמש שנה א'   ביולוגיה חד חוגי
פולינה שניידרוב  שנה ב'  ביולוגיה חד חוגי

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive