פרופסורים ברמה עולמית

חברות וחברי הסגל של הפקולטה מנחים את הדור הבא של המדענים באמצעות תכנית קורסים והנחייה במעבדות

חוקרת במעבדה של פרופ' נגה קרונפלד-שור בוחנת את נשוא המחקר שלה

חברות וחברי הסגל שלנו הם מובילים עולמיים במחקר ובהוראה. ביניהם ניתן למצוא חתן פרס ישראל, חברים באקדמיה הלאומית הישראלית למדעים ובאקדמיה הצעירה הישראלית, ומספר רב של מדענים רבי-הישגים ופעילים בתחומיהם, המפרסמים מאות מאמרים עדכניים בכתבי עת בינלאומיים ורושמים פטנטים.

תחומי העניין המחקרי שלנו מתפרשים על פני מדעי החיים, החל בתהליכים הבסיסיים של תאים, דרך טכנולוגיה פורצת-דרך בננו-רפואה, ועד לקשרים המורכבים בסביבתינו.

 

הפרופסורים שלנו תומכים בחום בשיתוף פעולה בינלאומי. רבים מהם למדו ולימדו מעבר לים כמדענים אורחים וחוקרים באוניברסיטאות יוקרתיות. בנוסף, הם מקדמים חילופים בינלאומיים של ידע על ידי הובלת כנסים וישיבה בראשות וועדות בישראל ובחו"ל. רבים גם נוקטים גישה בין-תחומית בקמפוס שלנו ומשתפים פעולה בין מחלקות ופקולטות, על מנת להעמיק את המחקר שלנו.

 

וחשוב מכל, יש לנו פקולטה נגישה. באמצעות מעבדות פעילות ותכנית קורסים אינטנסיבית, הפרופסורים שלנו שואפים לתקשר עם הסטודנטים על מנת ליצור חוויה אקדמית מעשירה יותר. מידע נוסף על הפרופסורים ומעבדותיהם ניתן למצוא בפרופילים של חברות וחברי הסגל

אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>
אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive