מחקר חדשני

צוותי מחקר מבצעים ומפרסמים מחקרים במגוון רחב של תחומים

חוקרים מחלות נגיפיות במחלקה לחקר התא ואימונולוגיה

יתרונה של הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב הוא בהיותה חלק מאוניברסיטת המחקר הגדולה והמקיפה ביותר בישראל. אוניברסיטת תל אביב מוכרת ברחבי העולם בזכות המחקר שלה, ולאחרונה דורגה על ידי U.S. News & World Report במקום ה-148, מתוך 500 אוניברסיטאות בעולם. אוניברסיטת תל אביב מדורגת במקום הראשון בישראל ובמקום ה-18 בעולם ברמת האזכורים המדעיים לחבר/ת סגל, מדד מקובל למחקר יעיל ורלוונטי. זאת ועוד, אוניברסיטת תל אביב מדורגת במקום הראשון בישראל ובמקום ה-75 בעולם במספר הפרסומים המחקריים של חברי/ות הסגל.

 

המצויינות המחקרית של הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב מוכרת ברחבי העולם ומדורגת במקום ה-82 במחקר העולמי בביולוגיה וביוכימיה. הפקולטה כוללת מעל 90 מעבדות מחקר, כולל בגנים הבוטניים של אוניברסיטת תל אביב, בגן למחקר זואולוגי ע"ש א. מאיר סיגלס, במכון לחקר הדגנים ובמוזיאון הטבע ע"ש שטיינהרדט. המחקר המגוון בפקולטה כולל מחקר בסיסי ויישומי בתחומים רבים כמו ננו-רפואה, ביולוגיה של התא, ביופיזיקה, אימונולוגיה, אקולוגיה, זואולוגיה, ביוטכנולוגיה ונוירוביולוגיה.

 

המחקר העדכני מתפרסם בכתבי-עת מדעיים ומוצג בכנסים בין לאומיים. החוקרים המוערכים שלנו גם רושמים פטנטים בעלי השפעה מכרעת על תחומי הבריאות והחקלאות ומשתפים פעולה עם מוסדות מובילים להשכלה גבוהה ברחבי העולם. על ידי עידוד מחקר רב-תחומי ושיתופי פעולה בין-לאומיים, הפקולטה למדעי החיים באוניברסיטת תל אביב שואפת לשמר ולקדם את מעמדינו כמובילים עולמיים במחקר ביולוגי.

 
אוניברסיטת תל אביב עושה כל מאמץ לכבד זכויות יוצרים. אם בבעלותך זכויות יוצרים בתכנים שנמצאים פה ו/או השימוש
שנעשה בתכנים אלה לדעתך מפר זכויות, נא לפנות בהקדם לכתובת שכאן >>