רשימת מצטייני הדקאן לשעת תשע"ט
אנחנו שמחים לפרסם כאן את רשימת התלמידים מקבלי תעודת הערכת הדקאן על הישגיהם בשנת תשע"ט.
הפקולטה למדעי החיים מברכת את תלמידיה מצטייני הדקאן לשנת תשע"ט ומתברכת בהישגיהם!
התלמידים נבחרו על פי הקריטריונים האלו:
• כ 5% מתלמידי כל שנתון לתואר ראשון שהישגיהם בשנת הלימודים תשע"ט היו הגבוהים ביותר.
• תלמידים שלמדו במסלול מורחב לפחות 8 קורסים ממדעי החיים. במסלול דו חוגי או בתוכנית משולבת לפחות 5 קורסים ממדעי החיים.
• בוגרים שסיימו את לימודיהם לתואר בשבעה סמסטרים לכל היותר.
• לצורך קביעת הציון המשוקלל של שנת הלימודים תשע"ט הוכנסו לשקלול כל הציונים בקורסים שנלמדו.
טקס הענקת התעודות יהיה ביום חמישי, 2 באפריל 2020 (למוזמנים בלבד).
מצטייני הדקאן לשנת תשע"ט הם:
תוכנית הלימודים |
שנת הענקה |
שם |
---|---|---|
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
שי אזולאי |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ב |
ליאור אינרמן |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה א |
אלון איצקוביץ |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ג |
לילך אלבוים |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
מרק אלטשולר |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה א |
נואל אלמוג |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
גל אלקיים |
ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה |
שנה ג |
ערן אנטוקוליץ |
תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה |
שנה א |
שי בוקשטיין |
דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה |
שנה ב |
ניר בלבן |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה ג |
הדר בן הרוש |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ג |
שי בן יצחק |
ביולוגיה במסלול חוג לאחר תואר |
שנה ג |
טובי בינוני |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ג |
יצחק בן מנחם |
ביולוגיה במסלול חוג לאחר תואר |
שנה ב |
מאיה ברגמן |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה ב |
הנד בשארה |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ג |
פולינה גולר |
ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה |
שנה א |
דור געש |
ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה |
שנה ג |
אמיר גרוטו |
ביולוגיה בהדגש באקולוגיה ואבולוציה |
שנה א |
ענבר דהן |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
שולי דובינר |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה ב |
שחר דובינר |
תוכנית משולבת מדעי החיים וביואינפורמטיקה |
שנה ב |
בטי דרוזדינסקי |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
הילית זיו |
ביולוגיה בהדגש באקולוגיה ואבולוציה |
שנה א |
עמר זלוטניק |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
עוז חורי |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
פארס חטיב |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ב |
דיאנה חסונה |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה ג |
עדי טסלר |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
רוית יהוד |
ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים |
שנה א |
דניאל ירניצקי |
תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה |
שנה ג |
ענבל כהנא |
תוכנית משולבת מדעי החיים וביואינפורמטיקה |
שנה ב |
שחר כידור בל |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ב |
פז לב |
תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה |
שנה א |
קטרינה לנגה |
דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה |
שנה ב |
דנית לסובוי |
דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה |
שנה ג |
נוי מאיר |
ביולוגיה בהדגש באקולוגיה ואבולוציה |
שנה א |
דני מור |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה ג |
אלינור נדיר |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
דניאל סולומוביץ |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
אנה אדוה סירוטה |
ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה |
שנה ב |
ענבל סעדה |
התוכנית המשולבת ביולוגיה ופיזיקה |
שנה ב |
גל עמבר |
תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה |
שנה א |
דניאל פומרנץ |
ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה |
שנה ג |
שירה פורת |
ביולוגיה דו חוגי בצירוף מתמטיקה |
שנה ב |
דריה פרי |
תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה |
שנה א |
גל קוז'וכוב |
ביולוגיה חד חוגי |
שנה א |
בנימין קרופקין |
דו חוגי ביולוגיה ופילוסופיה |
שנה ג |
מישל רכטשייד האוז |
דו חוגי ביולוגיה וכימיה |
שנה ב |
איתי רשף |
ביולוגיה חד חוגי
|
שנה ב |
שחר ציון שמש |