רשימת מצטייני הדקאן לשעת תשע"ט

אנחנו שמחים לפרסם כאן את רשימת התלמידים מקבלי תעודת הערכת הדקאן על הישגיהם בשנת תשע"ט.

02 פברואר 2020
שחר שמש  (שני מימין) – סטודנט שנה ב' בתוכנית החד חוגית לביולוגיה, מצטיין דקאן בשנת תשע"ח ובשנת תשע"ט – ובני משפחתו
שחר שמש (שני מימין) – סטודנט שנה ב' בתוכנית החד חוגית לביולוגיה, מצטיין דקאן בשנת תשע"ח ובשנת תשע"ט – ובני משפחתו.

הפקולטה למדעי החיים מברכת את תלמידיה מצטייני הדקאן לשנת תשע"ט ומתברכת בהישגיהם!

 

 

התלמידים נבחרו על פי הקריטריונים האלו:

•    כ 5% מתלמידי כל שנתון לתואר ראשון שהישגיהם בשנת הלימודים תשע"ט היו הגבוהים ביותר.

•    תלמידים שלמדו במסלול מורחב לפחות 8 קורסים ממדעי החיים. במסלול דו חוגי או בתוכנית משולבת לפחות 5 קורסים ממדעי החיים.

•    בוגרים שסיימו את לימודיהם לתואר בשבעה סמסטרים לכל היותר.

•    לצורך קביעת הציון המשוקלל של שנת הלימודים תשע"ט הוכנסו לשקלול כל הציונים בקורסים שנלמדו.

 

 

טקס הענקת התעודות יהיה ביום חמישי, 2 באפריל 2020 (למוזמנים בלבד).

 

 

מצטייני הדקאן לשנת תשע"ט הם:

תוכנית הלימודים

שנת הענקה

שם

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

שי אזולאי

ביולוגיה חד חוגי

שנה ב

ליאור אינרמן

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה א

אלון איצקוביץ

ביולוגיה חד חוגי

שנה ג

לילך אלבוים

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

מרק אלטשולר

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה א

נואל אלמוג

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

גל אלקיים

ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה

שנה ג

ערן אנטוקוליץ

תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה

שנה א

שי בוקשטיין

דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה

שנה ב

ניר בלבן

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה ג

הדר בן הרוש

ביולוגיה חד חוגי

שנה ג

שי בן יצחק

ביולוגיה במסלול חוג לאחר תואר

שנה ג

טובי בינוני

ביולוגיה חד חוגי

שנה ג

יצחק בן מנחם

ביולוגיה במסלול חוג לאחר תואר

שנה ב

מאיה ברגמן

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה ב

הנד בשארה

ביולוגיה חד חוגי

שנה ג

פולינה גולר

ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה

שנה א

דור געש

ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה

שנה ג

אמיר גרוטו

ביולוגיה בהדגש באקולוגיה ואבולוציה

שנה א

ענבר דהן

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

שולי דובינר

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה ב

שחר דובינר

תוכנית משולבת מדעי החיים וביואינפורמטיקה

שנה ב

בטי דרוזדינסקי

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

הילית זיו

ביולוגיה בהדגש באקולוגיה ואבולוציה

שנה א

עמר זלוטניק

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

עוז חורי

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

פארס חטיב

ביולוגיה חד חוגי

שנה ב

דיאנה חסונה

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה ג

עדי טסלר

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

רוית יהוד

ביולוגיה בתוכנית המחקרית למצטיינים

שנה א

דניאל ירניצקי

תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה

שנה ג

ענבל כהנא

תוכנית משולבת מדעי החיים וביואינפורמטיקה

שנה ב

שחר כידור בל

ביולוגיה חד חוגי

שנה ב

פז לב

תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה

שנה א

קטרינה לנגה

דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה

שנה ב

דנית לסובוי

דו חוגי ביולוגיה ופסיכולוגיה

שנה ג

נוי מאיר

ביולוגיה בהדגש באקולוגיה ואבולוציה

שנה א

דני מור

ביולוגיה חד חוגי

שנה ג

אלינור נדיר

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

דניאל סולומוביץ

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

אנה אדוה סירוטה

ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה

שנה ב

ענבל סעדה

התוכנית המשולבת ביולוגיה ופיזיקה

שנה ב

גל עמבר

תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה

שנה א

דניאל פומרנץ

ביולוגיה בהדגש ביוטכנולוגיה

שנה ג

שירה פורת

ביולוגיה דו חוגי בצירוף מתמטיקה

שנה ב

דריה פרי

תוכנית משולבת במדעי החיים ובמדעי הרפואה

שנה א

גל קוז'וכוב

ביולוגיה חד חוגי

שנה א

בנימין קרופקין

דו חוגי ביולוגיה ופילוסופיה

שנה ג

מישל רכטשייד האוז

דו חוגי ביולוגיה וכימיה

שנה ב

איתי רשף

ביולוגיה חד חוגי

 

שנה ב

שחר ציון שמש

 

 

 

 

 

אוניברסיטת תל-אביב, ת.ד. 39040, תל-אביב 6997801
UI/UX Basch_Interactive